Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Witamy w sklepie

Witamy w sklepie

Sklep z puzzlami online Puzzled

Serdecznie zapraszamy Cię do naszego sklepu z puzzlami online Puzzled, w którym kupisz unikatowe, drewniane układanki wycinane z użyciem nowoczesnej metody laserowej. Dzięki niej nie znajdziesz w naszych produktach dwóch takich samych elementów – to sposób, który zapewnia niestandardowe elementy układanek dostosowane kształtem i wzorem do danego obrazka. Spodziewaj się więc, że układając oryginalne puzzle dla dorosłych z motywem świątecznym napotkasz na czapkę Świętego Mikołaja, czy rogi renifera, a spędzając z najbliższymi czas nad „Gwiaździstą nocą” van Gogha wypadnie Ci z pudełka tytułowa gwiazdka…

Producent puzzli drewnianych na zamówienie

Poza standardowymi pozycjami znajdującymi się w naszej ofercie jesteśmy także producentami puzzli drewnianych na zamówienie – projektujemy i wykonujemy układanki w oparciu o nadesłane nam zdjęcia i grafiki. Takie puzzle ze zdjęcia są doskonałym prezentem zarówno dla Ciebie, jak i Twoich najbliższych! Dzięki własnoręcznemu wykonywaniu układanek jesteśmy gotowi ustalić z Tobą idealny rozmiar i kształt, czyli efekt finalny zamówionych przez Ciebie puzzli. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze idealnych rozwiązań!

Niestandardowe puzzle wycinane laserowo

Podjęliśmy decyzję o tworzeniu niestandardowych puzzli wycinanych laserowo. Właśnie dlatego – na podstawie dokładnie zaprojektowanych, a następnie wyselekcjonowanych przez naszych grafików ilustracji – jesteśmy w stanie tworzyć spójne, a zarazem jedyne w swoim rodzaju układanki, które wyróżniają się indywidualnym podejściem, doskonale dopasowaną tematyką oraz szczególnym sposobem ujęcia postaci, przedmiotów, widoków, roślin, czy zwierząt. Nietypowe puzzle wycinane metodą laserową wykonane są z trwałego i przyjemnego w dotyku drewna. Intrygują i zapadają w pamięć, dzięki ukrytym wśród elementów figurynkom, czyli konkretnym wzorom tematycznym indywidualnie dostosowanym do przedstawionych na danym obrazie treści. W naszych układankach nie znajdziesz dwóch takich samych elementów!


Przejdź do strony głównej
Copyright © Puzzled.com.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. - Realizacja: TechnikaReklamy.pl
{}